Доделуваме карти за концертот на Тропико Бенд - клик што треба да направите


Ако сакате убаво да си поминете следната сабота и да се забавувате цела вечер, доделуваме карти за престојниот концерт на Тропико Бенд во СЦ Борис Трајковски, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кога на едно место има совршени музичари, вистински фанови и фантастични хитови, тогаш финалниот производ не може да биде ништо помалку од совршен. Ете токму ...
| | веќе видена | слични
4 копии

До најавениот аудио-визуелен концертен спектакл на еден од најдобрите бендови од соседството, Тропико бенд, закажан во сабота на 28 април во ВИП Арената „Борис ...
| | веќе видена | слични

После концертот во белградска Комбанк Арена пред 20. 000 посетители, момците од „Тропико бенд“ закажаа гостување и во Скопје. Дружењето со македонската публика ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 230 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 51 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доделуваме карти за концертот на Тропико Бенд - клик што треба да направите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: