Никако не се сончајте ако ги земате овие лекови или користите вакви препарати

5 копии

За жал поединечни медикаменти и уживањето во сончањето не одат заедно. Некои од лековите и помошните средства можат да предизвикаат тешки алергиски реакции по ...
| | веќе видена | слични

Температурите на северната полутопка во последните недели се многу високи, а кај многу луѓе топлото и сончевата светлина можат да бидат рецепт за главоболка. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 348 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никако не се сончајте ако ги земате овие лекови или користите вакви препарати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: