Сотировски: Не ни кажаа дека Градот нема ингеренции да ги ослободи сите заробени дрвја кога го потпишавме меморандумот

Во јануари годинава скопскиот градоначалник Петре Шилегов и деканот на Шумарски факултет при ПМФ во Скопје, Кирил Сотировски потпишаа меморандум со кој Градот ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 403 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сотировски: Не ни кажаа дека Градот нема ингеренции да ги ослободи сите заробени дрвја кога го потпишавме меморандумот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: