Елена Велевска со секси колекција костими: Летна бикини рапсодија

Македонската фолк пејачка Елена Велевска иако живее во Охрид, по се изгледа повеќе ги преферира грчките плажи. Летните денови таа ги искористи за одмор секако ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фолк пејачката Елена Велевска вчеравечер на социјалните мрежи откри дека информациите кои испаднаа во медиумите дека се разведува од сопругот Марјан се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако медиумите почнаа да пишуваат дека е крај на бракот на Елена, таа молчеше се до вчера кога на својот Фејсбук ги потврди информациите дека покренала ...
| | веќе видена | слични

Тој не сакаше медиумски да се експонира, а таа во секое интервју повторуваше дека го има најдобриот маж на светот. Пред неколку години дури му посвети и песна. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата пејачка Елена Велевска ги потврди гласините дека се разведува. – Би сакала да ставам крај на сите чаршиски муабети. Да, вистина е дека решив да ...
| | веќе видена | слични

Секој си го брани своето…Така и охриѓани од една веб страна и „се нафрлија“ на пејачката бидејќи за 10. години минати во Охрид не се вклопила а нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Фолк-пејачката Елена Велевска реши да стави крај на нејзиниот десетгодишен брак со сопругот Марјан, со кого има 3 малолетни деца. Пејачката во тој контекст и ...
| | веќе видена | слични

Како и секоја позната личност така и Елена Велевска постојано ја разведуваа, па на пример во 2015. година мораше да ги негира тие гласини, но се чини оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 122 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елена Велевска со секси колекција костими: Летна бикини рапсодија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: