Ѝ го фалсификувал потписот: Сакал да го забрза разводот од тешко болната сопруга па да ѝ земе се

После 18 години брак, 44 годишниот Ники Џонс поднел барање за развод од својата тешко болна сопруга 41 годишната Луси МекДонел- Џонс без нејзино знаење. ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Сопругата на еден од најголемите нарко-босови на сите времиња, Хоакин Гузман „Ел Чапо“ го прекина своето молчење и се обрати до медиумите пред Сојузниот суд во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 12 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 351 | | | веќе видена

Од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ реагираат дека одредениот притвор за Јанакиески и Божиновски се со цел да се дефокусира јавноста. „Доколку судот ги отфрли ...
сите 127 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѝ го фалсификувал потписот: Сакал да го забрза разводот од тешко болната сопруга па да ѝ земе се

Од:
До кого (е-маил):
Порака: