Сопругата на Сашко Коцев повторно активна на социјалните мрежи: Се врати во форма, таа е згодна мама

Минатата година во Ноември месец Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана Бундовска за првпат станаа родители на малечката Јоана. Роденденот на ова девојченце се ...
| | веќе видена | слични

Родендените, денот на жената или пак некој друг празник се повод за посебно внимание, за разгалување на понежната половина. Какво е чувството кога ќе добиете ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Популарната водителка Милена Станковска, екс Антовска после породилното отсуство се врати на малите екрани, на една од најпопуларните утрински емисии “Здраво ...
| | веќе видена | слични

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Безбедноста во сообраќајот на патиштата претставува сериозен предизвик, односно сериозен проблем во сите современи општества. Секојдневно на улиците ширум ...
сите 103 | | | веќе видена

Соопштение на СДСМ: Ширењето невистини за македонско грчкиот договор ВМРО-ДПМНЕ треба да го замени со силна, јасна и недвосмислена поддршка за членството на ...
сите 163 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата на Сашко Коцев повторно активна на социјалните мрежи: Се врати во форма, таа е згодна мама

Од:
До кого (е-маил):
Порака: