Учителка му испраќала порно снимки на својот љубовник од ќерка си: Мајката од пеколот и мажот се во затвор а полицијата се сомнева дека направила и други злодела!


Жена (46) од областа на Кремс во Долна Австрија е осомничена дека ја снимала својата ќерка (13) и порнографските снимки му ги испраќала на својот љубовник. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Снимката од суровата учителка го обиколи светот: Болното дете го влече низ ходникот Мајката на едно аутистично дете објави снимка која ја згрози јавноста во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако Советот на јавни обвинители денеска го констатира престанокот на статусот на десетте помошници на разрешената специјална обвинителка Катица Јанева, тоа ќе ...
сите 459 | | | веќе видена

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 311 | | | веќе видена

Јавното обвинителство на Република Македонија вчера ги презеде предметите од СЈО. Со тоа, веќе е извесно дека нивното процесирање во судовите ќе продолжи и ќе ...
сите 180 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 101 | | | веќе видена

Од први октомври, се решава деценискиот проблем со недостиг на лекови. Веќе од следниот месец, со укинувањето на квотите за аптеките, лековите стануваат ...
сите 129 | | | веќе видена

Економската година која ја најавуваше СДСМ се претвори во економска катастрофа за Република Македонија. Македонската економија со оваа неспособна власт го ...
сите 234 | | | веќе видена

Мефали Гури од Скопје, роден 1962 година, е планинарот кој загина на планината Олимп. Информацијата ја потврдија и од Министерството за надворешни работи, но и ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Учителка му испраќала порно снимки на својот љубовник од ќерка си: Мајката од пеколот и мажот се во затвор а полицијата се сомнева дека направила и други злодела!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: