Нова водоводна линија на десетина улици во Виница


4 копии
4 копии

Нема возач ниту, пак, патник во ЈСП што не го пцуе скопскиот градоначалник Петре Шилегов додека минува низ Бутел последнава недела. Километарски колони возила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 348 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова водоводна линија на десетина улици во Виница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: