Сообраќајна лекција на денот

Наставник од Албама, САД, на социјалните мрежи напишал дека оваа недела научил драгоцена лекција од една негова ученичка. Прајс Лоренс кој предава во основното ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Германски полицаец стана хит на социјалните мрежи откако видно револтиран одлучи да им одржи лекција на возачи кои снимаат несреќи на автопат. Казни за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 140 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сообраќајна лекција на денот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: