Сообраќаен данок во крв


Останато

Постапката за разрешување на јавниот обвинител Марко Зврлевски во Собранието на Република Македонија е целосно незаконска, а тоа го потврди и Антикорупциската ...
сите 368 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сообраќаен данок во крв

Од:
До кого (е-маил):
Порака: