Sony Xperia XZ4 ќе има импресивен 21:9 дисплеј


Во текот на вчерашниот ден, за време на Snapdragon Tech Summit настанот од компанијата кој го одржа во Хаваи, Qualcomm го претстави очекуваниот и понапреден ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лекарите и медицинскиот персонал го прекинуваат протестот на скопските клиники поради најавеното поскaпување на паркингот затоа што премиерот Зоран Заев им ...
сите 144 | | | веќе видена

Заменик-министерот за правда на Македонија, Оливер Ристовски, за српскиот весник „Политика“ потврди дека Србија немала обврска да го задржи или да го уапси ...
сите 205 | | | веќе видена

Дел од новинарите кои вчера го следеа судскиот процес за настаните на „Крвавиот четврток“, беа шокирани, бидејќи во еден од сведоците, препознаа директен актер ...
сите 132 | | | веќе видена

Циклонот НЕВЕН кој полека ја зафаќа нашата територија и веќе условува врнежи претежно од снег и тоа во западните, северозападните и северните предели како и во ...
сите 211 | | | веќе видена

Соопштение на ДС: Демократскиот сојуз во целост ја поддржува имплементацијата на Договорот помеѓу Македонија и Грција, како и обидите за обезбедување на ...
сите 181 | | | веќе видена

Забрана има и на патниот правец Маврово-Дебар, како и на патниот правец Тетово – Попова Шапка забрана, каде е воведена и за автобуси, информираат од Македонија ...
сите 189 | | | веќе видена

Францускиот премиер Едуар Филип во интервју за весникот „Лез Еко“ призна дека Владата направила грешки во кризата со протестите на „жолтите елеци“ и оти не ги ...
сите 130 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција поднесе обвинителен акт до Основниот суд Скопје 1 ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Sony Xperia XZ4 ќе има импресивен 21:9 дисплеј

Од:
До кого (е-маил):
Порака: