Sony Xperia 2 уште сега има рендери од дизајнот


Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 526 | | | веќе видена

Утврдување на Предлогот за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски, поради неоправдано отсуство повеќе од шест месеци, е на дневен ред на денешната ...
сите 76 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Sony Xperia 2 уште сега има рендери од дизајнот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: