Сончево и топло со температури до 30 степени

6 копии
11 копии
2 копии
2 копии

Почитувани граѓани оваа вечер направивме најново анализирање на времето и тоа за подолг временски период (некаде за 7 до 10 дена однапред). Според моменталните ...
| | веќе видена | слични
33 копии
5 копии

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, информираат од управата за хидрометеоролошки работи. Оттаму додаваат дека попладне во планинските ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 275 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево и топло со температури до 30 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: