Сончево со повремено засилен северозападен ветер

2 копии
10 копии
6 копии

Новата недела која ние на прагот поточно од утре (понеделник) па во текот на следните денови циклонот ФЛОРИЈАН повторно се враќа и ќе влијае на времето во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии

Утре ќе се задржи сончево и уште потопло време, а во западните делови ќе дува засилен западен ветер. Вредноста на УВ индексот ќе изнесува 9. Дневната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево со повремено засилен северозападен ветер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: