МОЖЕ ДА БИДЕ И ОТРОВ И ЛЕК: На колку степени треба да го наместите клима уредот?

На колку степени треба да го наместите клима уредот? Клима уредот може да биде и отров и лек. Важно е да знаете кога и како да го користите овој апарат. Важно ...
| | веќе видена | слични
13 копии
5 копии
2 копии

Ви препорачуваме во текот на следните денови што помалку да се изложувате под климите за ладење туку повеќе да пиете течности (вода и сок) а особено вода. И во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од Синдикатот на културата велат дека го чекаат владиното образложение за нејзиното разрешување. Одлуката според нив е изненадувачка, како и тоа дека таа доаѓа ...
сите 89 | | | веќе видена

Турските научници предупредуваат за опасноста од нови силни земјотреси што го загрозуваат Истанбул и реонот на Мраморно море, пишува денеска турскиот весник ...
сите 156 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 78 | | | веќе видена

Градоначалникот на Општина Охрид, Константин Георгиевски е уверен дека до следната сесија во февруари Охридскиот регион ќе ја надмине опасноста да биде ставен ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МОЖЕ ДА БИДЕ И ОТРОВ И ЛЕК: На колку степени треба да го наместите клима уредот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: