ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Стабилно и суво

2 копии
8 копии
2 копии
3 копии
12 копии
6 копии
повеќе

Останато

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 251 | | | веќе видена

Силно невреме ја зафати Србија, а особено погоден е Белград, каде веќе три дена има вода по улиците, поплавени домови и објекти.Според метеоролозите, наврнал ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Стабилно и суво

Од:
До кого (е-маил):
Порака: