Деновиве свежи утра, на пладне топло

5 копии
68 копии

Синоптичарите ја објавија најновата метео прогноза. Утре ќе преовладува сончево време, во источните делови со мала до умерена облачност, а од петок умерено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на следните денови под влијание на претежно стабилна, сува и топла воздушна маса од југ времето во државава ќе биде сончево и натпросечно топло ...
| | веќе видена | слични
15 копии

Времето во Македонија периодов е навистина одлично и погодно за прошетки и мини патувања. Денеска ќе биде ќе биде сончево, попладне во источните делови ќе има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Зоран Заев и 80-те очајни пратеници не добиле мандат да го бришат името, идентитетот, историјата, традицијата и културата. Ниту тие од СДСМ и владејачката ...
сите 98 | | | веќе видена

Дел од обвинетите за терористичко загрозување на уставниот поредок, кои тврдат дека се членови на ВМРО-ДПМНЕ, испратија проглас со апели до јавноста и ...
сите 122 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш покажува дека не ја познава историјата и сака да всади омраза, ширејќи историски манипулации кон Бугарија, изјави денеска за БГНЕС ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деновиве свежи утра, на пладне топло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: