Јунајтед спрема уште три засилувања до крајот на месецот


5 копии

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер ги отфрли информациите дека Пол Погба е несреќен во клубот и сака да ги напушти „црвените ѓаволи“, велејќи ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед нема да биде принуден да го продаде Пол Погба и покрај желбата на играчот да започне нов предизвик во кариерата. Ова го објави менаџерот Оле ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер оствари средба со најскапиот трансфер во историјата на тимот, Пол Пол. На неа, тој му споделил последна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер утрово ја одржа првата прес конференција на турнејата во Австралија. Јасно беше дека на прес конференцијата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ со својата влада изминативе години донесе само корупција, криминал и хибриден режим.Наместо СДСМ да ги лаже граѓаните преку бледи и стерилни соопштенија, ...
сите 561 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 261 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Дел од газдите што зедоа државна помош, а не исплатија плати, изгледа се исплашија од кривичните пријави со кои им се закани Владата, па ден по ден почнуваат ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед спрема уште три засилувања до крајот на месецот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: