Солскјер: Шанса за младите во Јунајтед во следнава сезона


3 копии

Манчестер Јунајтед и Оле Гунар Солскјер сигурно ќе го освежуваат тимот во пресрет на новата сезона. Досега во јавноста излегоа шпекулации дека „ѓаволите“ се ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Манчестер Јунајтед се суперлојални. И покрај исклучително лошата сезона, продажбата на сезонските билети, сите 53.000 беше во рекордно кратко ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер јунајтед ќе успеат да „убедат“ топ-фудбалери да се приклучат на клубот ова лето, тврди агентот на Лукаку, Федерико Пасторело. Се очекува Јунајтед да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 673 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 176 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 103 | | | веќе видена

Лицемерието на СДСМ нема крај. Денеска ќе ви презентираме еклатантен случај како се фатени живи во креирање лажни вести и чистото лицемерие и политиканство на ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солскјер: Шанса за младите во Јунајтед во следнава сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: