Солскјер: Младите во Јунајтед ќе добијат шанса другата сезона


Навивачите на Манчестер Јунајтед се суперлојални. И покрај исклучително лошата сезона, продажбата на сезонските билети, сите 53.000 беше во рекордно кратко ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Оле Гунар Солскјер не чекаше многу, па по официјалниот крај на сезоната за Манчестер Јунајтед веднаш се фати за работа и за составување на тимот за следната ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот дефанзивец на Манчестер јунајтед, Пол Паркер вели дека Жозе Мурињо не научил ништо од другите тренери и дека додека бил тренер на „ѓаволите“ се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, одговарајќи на новинрско прашање го кажа својот став за прес конференцијата на Христијан Мицкоски, кој рече дека „на маса не ...
сите 358 | | | веќе видена

Досега болеста однесе 18 животи, а повеќе од 660 луѓе се заразени .Вистинските бројки би можеле да бидат повисоки. Експертите од Империал колеџ од Лондон ...
сите 401 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 214 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за забрана за увоз на отпад наиде на собраниска блокада. Откако го помина комисискиот филтер, предлог-законот се прескокнува од дневнот ред на ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солскјер: Младите во Јунајтед ќе добијат шанса другата сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: