Доколку Погба си замине, Манчестер јунајтед ќе притисне за Ериксен


Данецот е речиси перфектната алтернативна опција за Манчестер јунајтед доколку Погба си замине ова лето, пишува „Индипендент“, меѓутоа, тоа нема да биде лесна ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед се подготвува за првата сезона во која одговорен за подготовките, а донекаде и трансфер потезите ќе биде Оле Гунар Солскјер, а еден од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пол Погба брилјираше на првите два натпревари кои ги одигра Манчестер Јунајтед на летните подготовки во Америка, но сепак Французинот и натаму останува топ ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Андреас Переира се пошегува дека ќе му го „украде“ телефонот на Пол Погба за да биде сигурен дека Французинот нема да си ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Ромелу Лукаку, ја пропушти втората летна контролна на тимот откако не влезе во натпреварувачката група за мечот со Лидс (4-0). ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 462 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Кога пред неколку дена американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека ќе и понуди на Данска да им го продаде Гренланд на САД, во јавноста се мислеше дека ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доколку Погба си замине, Манчестер јунајтед ќе притисне за Ериксен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: