МЗТ оди кон повисоки резултати со помош на „Џевахир Холдинг”

5 копии

Останато

Исклучениот пратеник од редовите на „То Потами“ Спирос Данелис, во изјава за агенцијата АНА-МПА, потврди дека ќе гласа за Договорот од Преспа. Според него, ...
сите 133 | | | веќе видена

Нема одложување на почетокот на второто полугодие од учебната 2018/2019 година. Ова е еден од заклучоците кои денеска ги донесе Комисијата за заразни болести ...
сите 230 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЗТ оди кон повисоки резултати со помош на „Џевахир Холдинг”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: