Софи и Сара – две прекрасни кучиња од Холандија

На фотографиите што следат се две прекрасни кучиња од Холандија Софи и Сара. Тие се две сестри, Софи има 4, а Сара 2 години. Нивни сопственик е Цес Бол кој се занимава со фотографија и прави неверојани фотографии со нив и тоа најчесто композиции со прекрасни пејзажи.
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Софи и Сара – две прекрасни кучиња од Холандија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: