Сочен и мек: Печен компир од рерна


Кога печеме мафини многу е важно да не се извадат ни пребрзо ни подоцна од потребното, за дабидат совршено испечени. Се следи рецептот до крај и се проверува ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на Изборна единица 2, Владо Мисајловски денеска беше во посета на Куманово каде што оствари повеќе средби со граѓани, ...
сите 534 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 232 | | | веќе видена

Мотив плус веднаш после победата на изборите на 15 јули да работиме за брза реализација на нашето клучно ветување за следните четири години, автопатско ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сочен и мек: Печен компир од рерна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: