ОВАА ФОТОГРАФИЈА ЌЕ БИДЕ ЗАБРАНЕТА: Манекенката Накова направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

Познатата манекенка ги израдува своите обожаватели Дефинитивно овие фотографии што ги објави познатата манекенка Александра Накова не се за лица со кардиоваскуларни заболувања . Облечена во минијатурен костим за капење , кој повеќе открива отколку што сокрива, познатата манекенка направи хаос на социјалните мрежи. Причина за хаосот е оваа фотографија, погледнете: A post shared by Aleksandra Nakova
| | веќе видена | слични

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ максимално ги користи топлите денови за одмор. Нејзиниот профил на Инстаграм е полн со провокативни фотографии по бикини. Овој пат Мелита позираше и го покажа задникот во црн костим за капење на базен, сама без момчето. Под фотографиите има само позитивни коментари, а некои од нив се дека изгледа како авион.
| | веќе видена | слични
2 копии

Летото изгледа веќе пристигна или така ни се чини?! Барем тоа е првиот впечаток кој ќе го добиете ако ги погледнете Инстаграм профилите на светските, но и домашните убавици. Иако само што влеговме во месец јуни и температурите уште варираат, познатите дами се натпреваруваат која попрво ќе покаже дека е спремна за летната сезона, а на листата наши ѕвезди кои го скршија мразот и први облекоа костим за капење се Лила Стојановска, Викторија Лоба и ексманекенката Маја Костовска која пред две недели се врати од Малдиви каде одмораше со сопругот Јован. Бела Хадид Манекенката и сестра на познатата Џиџи Хадид откако се зголемија температурите секој ден објавува жешки фотки на Инстаграм облечена во костим за капење, и додека таа се грее под сонце, припадниците на посилниот пол дефинитивно ги огрева сонце и во нивните домови кога ќе ги погледнат занесните облини на манекенката. Кортни Кардашијан Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни, откако ја доведе својата фигура до совршенство без срам се фотка секој ден, од секој ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Александра Накова по разводот е повторно слободна и одново многу активна. Ја има насекаде во јавноста: Од забави и ноќни излегувања, до секојдневно постираните секси фотографии на социјалните мрежи кои ве оставаат со подзината уста. Особено среќни се претставниците на посилниот пол, но и оние останатите кои се љубители на женската убавина и сексапил, зашто мора да признаеме дека и покрај тоа што е мајка, Накова плени со својот изглед од „милион долари“! На последната фотографија која Александра ја прикачи на својот Фејсбук профил, таа лансира нова мода за жешкото лето кое ни претстои. Накова во секси поза во едноделен, црвен костим за капење, како нејзин моден предлог за на плажа за оваа летна сезона. Модел кој ги истакнува бујното деколте и убавите, долги нозе… Секако, со акцент на местотот каде тие се спојуваат со нејзиното вајано тело! Александра Накова, секси до болка, на фотографија од која социјалните мрежи и нивните машки корисници, буквално експлодираа! А како и не би…!?
| | веќе видена | слични

Македонската манекенка Александра Накова објави две фотографии на својот профил на Instagram... Сликите не се препорачливи за оние со слабо срце, оти се супер сексапилни, со оглед на провокативната поза во која застанала ѕвездата. Облечена во секси едноделен костим за капење, дефинитивно ќе ви го качи притисокот.
| | веќе видена | слични

Познатата водителка знае како да и го привлече вниманието на јавноста Летниот одмор на познатата водителка Мелита Ракичевиќ официјално е започнат . Тоа најдобро се гледа по нејзините фотографии на социјалните мрежи, на кои може да се види дека таа веќе неколку недели ужива во благодатите на сончевите зраци . Првин беше на неколкудневен престој во една од најбогатите земји во светот - Дубаи , каде што друштво и правеше нејзиното момче, битолчанецот Виктор, а сега веќе неколку дена ужива во луксузните хотели кај нашиот јужен сосед. Мелита е позната по тоа што сака да се фотографира, па затоа на нејзините социјални мрежи може да се видат десетина фотографии на кои позира во најразлични костими за капење. Нормално, нема ништо лошо во тоа, а со оглед на тоа дека таа изгледа подобро од кога било , се надеваме дека и во текот на целото лето ќе нè чести со вакви фотографии (гледај долу). A post shared by MELITA
| | веќе видена | слични

Останато

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 158 | | | веќе видена

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 174 | | | веќе видена

Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 90 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 313 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОВАА ФОТОГРАФИЈА ЌЕ БИДЕ ЗАБРАНЕТА: Манекенката Накова направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: