КАКО ПРАСКА: Мелита го покажа задникот во минијатурен костим за капење (ФОТО)

Познатата водителка знае како да и го привлече вниманието на јавноста Летниот одмор на познатата водителка Мелита Ракичевиќ официјално е започнат . Тоа најдобро се гледа по нејзините фотографии на социјалните мрежи, на кои може да се види дека таа веќе неколку недели ужива во благодатите на сончевите зраци . Првин беше на неколкудневен престој во една од најбогатите земји во светот - Дубаи , каде што друштво и правеше нејзиното момче, битолчанецот Виктор, а сега веќе неколку дена ужива во луксузните хотели кај нашиот јужен сосед. Мелита е позната по тоа што сака да се фотографира, па затоа на нејзините социјални мрежи може да се видат десетина фотографии на кои позира во најразлични костими за капење. Нормално, нема ништо лошо во тоа, а со оглед на тоа дека таа изгледа подобро од кога било , се надеваме дека и во текот на целото лето ќе нè чести со вакви фотографии (гледај долу). A post shared by MELITA
| | веќе видена | слични
2 копии

Сексипилната ТВ водителка Мелита Ракичевиќ максимално ги користи топлите денови за одмор. Таа на нејзиниот профил на Инстаграм редовно објавува провокативни фотографии по бикини. Овој пат Мелита позираше и го покажа задникот во црн костим за капење на базен, сама без момчето. on Jun 5, 2017 at 1:35am PDT Под фотографиите има само позитивни коментари, а некои од нив се дека изгледа како авион. on Jun 5, 2017 at 1:40am PDT on Jun 4, 2017 at 6:04am PDT on Jun 3, 2017 at 2:46am PDT
| | веќе видена | слични

Новиот живот добро и тргна - разголена покрај базен Водителката Нина Сеничар во Србија стана позната со емисијата „Ја сакам Србија“, но таа неодамна отпатува за Лос Анџелес, каде што планира да се занимава со актерство. Во меѓувреме, ќе се согласите, оправдано е малку да ужива и да се релаксира покрај базен. A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on Jun 4, 2017 at 2:26pm PDT Во минијатурно бикини, од кое речиси ќе испаднеа нејзините бујни гради, Нина позираше во базен, а со тоа ги поздрави и своите верни обожаватели од родната земја. A post shared by Nina Senicar
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена Нина Сеничар ги изненади сите кога објави дека веќе нема да биде водителка на квизот "Ја сакам Србија", а менекенкта фановите ги утеши со секси слика која ја објави на Инстаграм. Во минијатурно бикини од кое само што не изглеле нејзините бујни гради, Нина позирала на базен, а она што е сигурно дека убавата Новосаѓанкаа ќе им недостига на гледачите. A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on Jun 8, 2017 at 11:13am PDT
| | веќе видена | слични

Најпознатата српска раперка покажа како изгледа кога ќе се разголи, а нејзините фанови "одлепеа" на ова провокативно издание. Сајси МС во неколку наврати истакна дека досега ништо не е поправила кај естетски хирург, но и дека нема ништо против тоа. Photo : @drvurdelja Ogrlica : @georgione A post shared by sajsi mc (@sajsimcofficial) on Jun 5, 2017 at 4:43am PDT Таа одличи да го покаже своето топлес издание и нејзините природни гради, па објави секси слика на социјалните мрежи.
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ се согласи да го одложи Брегзит само до 22 мај, а не до 30 јуни, како што бараше Британија, но под услов британскиот парламент наредната недела да го усвои ...
сите 235 | | | веќе видена

Пораката за нас е јасна, вели генералнот секретар на ГРОМ, Виктор Цветковски, кој во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа го коментираше апсењето и ...
сите 192 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 39 | | | веќе видена

Охрид, 21. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено облачно со повремени сончеви периоди и слаб до умерен североисточен ветер. Дневната температура ...
сите 150 | | | веќе видена

На денешната седница ДИК ги разгледала листите за Претседател на Република Северна Македонија од кандидатите Пендаровски, Силјановска – Давкова и Река, ...
сите 154 | | | веќе видена

Идентификувани се сите 50 жртви од терористичкиот напад на двете џамии во градот Крајстчерч во Нов Зеланд, соопшти полицијата. Од пописот на жртвите може да се ...
сите 199 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 80 | | | веќе видена

Преку соопштение Министерството наведува дека до нив наместо конкретни амандмани и предлози за законот за Јавно обвинителство, од опозициската ВМРО-ДПМНЕ е ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАКО ПРАСКА: Мелита го покажа задникот во минијатурен костим за капење (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: