За соблекување без комплекси: Најубавите „конзервативни“ бикини за лето 2019

 Првото одење на плажа за многу жени знае да биде кошмар пропратен со прашања од типот на „како ли сега да се соблечам, којзнае колку ќе ми го критикуваат ...
| | веќе видена | слични

Претставници на Твитер и Фејсбук нема да присуствуваат на состанокот в четврток, бидејќи наводно не биле поканети Конзервативни групи и конгресни лидери в ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставниците на СДСМ на денешните средби во рамки на предизборната кампања, зборуваа за концептот „Едно општество за сите“, европските перспективи на ...
сите 458 | | | веќе видена

Носителот на листата во изборната единица 3, Игор Јанушев на денешната средба со граѓаните на Општина Пробиштип рече дека власта предводена од СДСМ ништо не ...
сите 353 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 141 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 247 | | | веќе видена

Централниот Изборен Штаб на Демократската Унија за Интеграција престојуваше во Општина Струга каде со свои говори се престави Претседателот на партијата, Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
сите 35 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За соблекување без комплекси: Најубавите „конзервативни“ бикини за лето 2019

Од:
До кого (е-маил):
Порака: