Собата на Ван Гог, мебел од еко дизајн и проекции на студентски филмови на „Скопје креатива 2017“

2 копии

Неколку универзитети и училишта со своите креативни проекти ќе учествуваат на претстојниот фестивал „Скопје креатива 2017“ од 4-6 мај во МКЦ. Во продолжение ви ...
| | веќе видена | слични

Во рамките на прсетојното издание на фестивалот „Скопје креатива 2017“ што ќе се одржи од 4-6 мај во МКЦ, Архитектонски факултет ќе учествува со делото со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Собата на Ван Гог, мебел од еко дизајн и проекции на студентски филмови на „Скопје креатива 2017“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: