Пациентот со вештачко срце го прослави 46.роденден


2 копии
7 копии

Британската сноубордерка Ели Саутер почина на својот 18-ти роденден, а причината за нејзината смрт се уште не е позната. Таа беше една од најголемите таленти ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Голема трагедија ја погоди Велика Британија. Ели Сутер, талентирана сноубордерка, починала во средата на својот 18. роденден. Шокантната вест преку соопштение ...
| | веќе видена | слични

Во текот на вчерашниот ден Британија ја потресе ужасна трагедија… 18 годишната сноубордерка Ели Сутер починала на својот 18-ти роденден. Олимпискиот комитет на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 254 | | | веќе видена

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 78 | | | веќе видена

Судот на почетокот на денешното рочиште за случајот “Насилство во Центар” донесе одлука на обвинетиот Никола Груевски, кој избега во Унгарија, да му се суди во ...
сите 204 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 85 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 234 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пациентот со вештачко срце го прослави 46.роденден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: