Која е Македонката која е хит на социјалните мрежи?

Вистински хит на социјалните мрежи е македонската навивачка која разочарно мавташе со знамето во поразот на нашата репрезентација. Таа неволно навиваше разочарана од високиот пораз. Сепак секоја чест за оваа девојка и за поддршката што ја даде во Вараждин.
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 317 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Во Русија Богојавление често се одбележува со капење на ниски јануарски температури. Тоа го направиле и овие убавици и со тоа се пофалиле на Инстаграм Минатиот ...
сите 212 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Која е Македонката која е хит на социјалните мрежи?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: