Како се снимаше “перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?


2 копии

Веќе е познато дека славната Лила Филиповска е новото заштитно лице на соковите Гуте Фрухте, а сигурно сте го виделе и сексапилното рекламно видео. Во продолжение погледнете како се снимаа сензуалните воздивнувања на атрактивната водителка.
| | веќе видена | слични

Познатата македонска водителка Лила Филиповска е новото заштитно лице на соковите Гуте Фрухте (Gute Fruchte). До сега сигурно сте имале можност да го видите и новото сексипилното рекламно видео. Но, сензуалните воздивнувања на атрактивната водителка како се снимаа, сега имате можност да погледнете во продолжение. Во видео записот можете да погледнете како се снимаше тизерот за Гуте Фрухте 100% со Лила.
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 155 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 157 | | | веќе видена

Дел од новинарите кои вчера го следеа судскиот процес за настаните на „Крвавиот четврток“, беа шокирани, бидејќи во еден од сведоците, препознаа директен актер ...
сите 192 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Костадин Костадинов од СДСМ.„Аболицираниот за криминал Зоран Заев е целосно збунет и ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како се снимаше “перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: