Смешни и секси реклами за алкохол

Сексот продава скоро се, од патни карти, преку облека за бебиња до ковчези. Следниве примери се печатени реклами за алкохол кои ги користат машките желби. Уживајте: Cutty Sark Виски Покрај тоа што на мажите им дава убавини привлечни за око, што е секогаш добра работа во реклама за алкохол, Cutty Stark виски вика и дека порано кога се пловело жените сеуште не сфатиле како треба соодветно да возат. Каква само група на женомрзци. Schneider Пиво Оваа реклама и доста паметна. Направиле криглата со пиво да изгледа како женска града што е смешно. Тоа беше толку смешно што компанијата мораше да ја стави истата слика во рекламата два пати. Исто така ако брадавицата е голема колку палецот можеби и би размислиле за изборот што ќе го направите. SKYY Blue Оваа реклама ни покажува дека не само дамите и хомосексуалците пијат готови мешани газирани пијалоци, туку исто така и мажи кои имаат фетиш кон гигантски жени. Colt 45 Malt Liquor Оваа реклама од 190тите години не е толку смешна колку ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Под влијание на потопол влажен бран утре и во среда ќе биде облачно со врнежи претежно од дожд. Во западните делови се очекуваат обилни врнежи (локално над 40 ...
сите 270 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 268 | | | веќе видена

По бегството на поранешниот премиер Никола Груевски само со лична карта, власта ќе бара начин на обвинетите, освен пасошот да им биде одземен и овој документ, ...
сите 225 | | | веќе видена

Мисијата на Меѓународниот монетарен фонд која го одржа завршниот состанок во Министерството за финансии, оценува дека е исправно што Предлог-буџетот за 2019 ...
сите 255 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Смешни и секси реклами за алкохол

Од:
До кого (е-маил):
Порака: