Жена во шопинг, ќе се згазите од смеа кога ќе го видите нејзиното момче (ВИДЕО)


Сите знаеме дека жените се обожавателки на шопинг, добра гардероба, парфеми, обувки и сл. Во еден трговски центар случајни минувачи снимиле едно невообичаено видео. На видеото се гледа како девојката оди по продавнички, а нејзиниот дечко ги носи производите која ги купила. Жени еве зошто мажите мрзат шопинг. Во прилог погледнете го ВИДЕОТО ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српскиот актер Андрија Милошевиќ изминативе денови ужива во Италија заедно со девојката Александра Томиќ. Двајцата одлучиле да најдат време за себе, но и ...
| | веќе видена | слични

Го ставиле пријателот во шахта, но кога ќе видите зошто ќе се воодушевите! (ВИДЕО) Неколку пријатели кои се љубители на животни направиле нешто фантастично. ...
| | веќе видена | слични

Останато

На фер, слободни и демократски избори победи Стево Пендаровски во првиот изборен круг. Победата на Пендаровски во првиот круг најавува уште поголема поддршка ...
сите 167 | | | веќе видена

Како што почна така и заврши изборниот ден во четирите општини од крајниот исток на државата. Во Делчево до 18:30 часот во мирна и демократска атмосфера своето ...
сите 253 | | | веќе видена

Под влијание на силно југозападно воздушно струење веќе е започнат транспорт на прашина и на песок што значи дека и атмосферата понатаму ќе биде доста ...
сите 174 | | | веќе видена

Одборот за одбрана на Џулијан Асанж ќе организира јавен состанок во Лондон на 26 април за да добие поддршка за основачот на „Викиликс“ и да испрати силна ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена во шопинг, ќе се згазите од смеа кога ќе го видите нејзиното момче (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: