Слушнете ги Нешо и Валери: Во текстот на песната ќе се пронајдат многумина


Раперот Ненад Ставровски – Нешо кој пред само неколку дена објави нова песна со наслов „Ќе биде“. Таа ми е една од омилените од мојот прв соло-албум ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во последно време рап-сцената цвета во Македонија. Се појавија многу нови имиња, некои од нив со повеќе квалитет, некои помалку, но факт е дека ова е нивно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во пивницата „ Паб “ во Велес деновиве се одржа промоцијата на првиот соло-албум на велешкиот рапер Нешо . Покрај изданието насловено „Балканизам“ , беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Тамара ја сподели фото-приказната за создавањето на фантастичниот, смарагдно зелен фустан кој го носеше на евровизиската сцена. Дело на Александар Ношпал, за ...
сите 417 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп му се заканил на Иран со уништување ако ги нападне американските интереси. Ако Иран сака да се бори, тоа и официјално ќе ...
сите 186 | | | веќе видена

Сите политички субјекти, и од власта, и од опозицијата, да го насочат своето делување во интерес на остварувањето на стратешките цели на Република Северна ...
сите 246 | | | веќе видена

Нешнл интерест Реализмот значи разбирање за различните интереси и црвени линии на државите. Неможноста ова да се оствари може да доведе до повторување на ...
сите 75 | | | веќе видена

Тамара Тодевска во своето гостување, вечерва на 1ТВ на новинарско прашање дали парите за Евровизија требало да пренеменат за амбулантни возила даде одговор кој ...
сите 53 | | | веќе видена

По оваа смена на Кикл , сите министри од коалициската партија си поднесоа оставки. ,,Во договор со претседателот на државата , му предложив на претседателот да ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Слушнете ги Нешо и Валери: Во текстот на песната ќе се пронајдат многумина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: