Слукас пред „Ф4“ во Евролигата: Повредите не се изговор, Обрадовиќ знае како да победува


Кошаркарите на Фенербахче во Виторија по петти пат по ред ќе играат „Фајнал фор“ на Евролигата, а таму ќе мора да се потпрат на Костас Слукас, кој се смета за ...
| | веќе видена | слични
6 копии
7 копии

Тимот на ЦСКА Москва славеше над Анадолу Ефес со 91-83 и се избори за трофејот во Евролигата. Ова за клубот од Русија беше осми пехар во ова натпреварување со ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Намерата на ВМРО-ДПМНЕ е само како да се закопаат сите предмети, сите докази, сите материјали и веќе да не видат светло на денот, значи тоа е целата работа, ...
сите 479 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев смета дека се работи за сериозен случај за изборни нерегуларности во однос на објавените сознанија во италијанскиот ...
сите 129 | | | веќе видена

Жителите на централниот кинески град Вухан се затворени во своите станови, па прават се за подобро да се најдат во градот кој е изолиран поради избивање на ...
сите 444 | | | веќе видена

Во изминатите деновите со енермно зголемено загадување на воздухот во градот, граѓаните реагираат дека освен неповолните временски услови – магла, воздухот ...
сите 170 | | | веќе видена

Македонската криминална серија Рекет утре во скопскиот Кривичен суд продолжува со нов сведок. Утре водителката и блиска пријателка на Боки 13, Лила Филиповска ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Слукас пред „Ф4“ во Евролигата: Повредите не се изговор, Обрадовиќ знае како да победува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: