Зидан ги напушти подготовките на Реал во Монтреал

3 копии

Денеска започнува новата ера во Реал Мадрид по катастрофалната мината сезона, кога тимот не успеа да освои ниту еден трофеј. Проблемите со тренерите исто така, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 198 | | | веќе видена

Остри реакции има на Твитер откако вчера во Охрид е отворена пицерија дивоградба. Пица-ресторанот „Луна“, кај Чинарот во Охрид, кој инаку се смета за ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зидан ги напушти подготовките на Реал во Монтреал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: