Што се случува кога ќе престанете да бидете сексуално активни?

Ќе се чувствувате вознемирено. Сексот им помага на луѓето да се справат со стресот подобро. Шкотски истражувачи откриле дека луѓето кои се воздржуваат од полов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 668 | | | веќе видена

Сочни детали слуша јавноста од денешното одвивање на случајот „Рекет“ во судница. Како сведок на обвинителството во случајот се јавува бизнисменот Орце Камчев ...
сите 549 | | | веќе видена

Премиерот во заминување, Зоран Заев има силни амбиции да има тотална власт врз правосудниот систем и тоа не го крие. Се чини дека карактерот и стекнувањето со ...
сите 105 | | | веќе видена

Претставници на актуелната владеачка партија во Грција сѐ почесто изјавуваат дека не се баш најсреќни со Преспанскиот договор и дека е штетен за Грција. Од ...
сите 374 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 155 | | | веќе видена

Во Скопје се одржa протестен Марш за чист воздух, преку кој граѓаните побараа ефикасност од надлежните институции во борбата со загадувањето на воздухот.На ...
сите 57 | | | веќе видена

Сестрата на Орце Камчев, Кристина Камчева-Стојческа пред две недели се повлекла од управителската функција во фирмата Монт, во која денеска инспектори ја ...
сите 45 | | | веќе видена

Партијата нема должничко-доверителски односи со компаниите коишто беа споменати денеска во медиумите, рече вечерва во Ѓорче Петров претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случува кога ќе престанете да бидете сексуално активни?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: