Што се случува кога ќе побарате помош од погрешен Photoshop мајстор?

2 копии

Останато

Документите што се однесуваат на снимените разговори помеѓу лидерот на СДСМ Зоран Заев и неговите соработници, поднесени во овинителството во Скопје, укажуваат ...
сите 105 | | | веќе видена

По вчерашното бурно случување во судот, денес пред очите на Катица Јанева како сведок излегува обвинителот Бурим Рустеми. Тој ќе биде третиот запишан обвинител ...
сите 303 | | | веќе видена

Коби Брајант и неговата сопруга Ванеса имале меѓусебен договор никогаш да не летаат заедно со хеликоптерот, информираат нивни блиски пријатели за американските ...
сите 314 | | | веќе видена

Коста Начевски е именуван за в.д.директор на градската депонија „Дрисла“ која од вчера повторно е регистрирана како јавно претпријатие и е под владение на Град ...
сите 12 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 144 | | | веќе видена

Спектакуларен натпревар во четвртфиналето на Австралија опен одиграа утрово Роџер Федерер и Тенис Сандгрен. Швајцарецот спаси 7 меч топки и успеа да се пласира ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случува кога ќе побарате помош од погрешен Photoshop мајстор?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: