Во Словенија работат над 6.000 Македонци

10 копии
6 копии

Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ најавува дополнителни докази кои потврдуваат директна контрола од страна на државниот врв врз активностите околу изнудувањето, ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Словенија работат над 6.000 Македонци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: