Следува новогодишен турнир во пинг-понг


Останато

Охрид, 18. декември 2018 (ИНПРЕС) – Семејството на прерано починатиот градоначалник на Охрид Јован Стојаноски, до сите граѓани на Охрид, упати зборови на ...
сите 220 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на најавената интерпелација за Димитров од страна на Христијан Мицкоски.„Заглавен во црнилата на Никола Греувски, Христијан ...
сите 347 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 190 | | | веќе видена

Царинската управа вчера отворила истрага за царинскиот службеник Александар Трајковски кој беше фотографиран со експремиерот Никола Груевски, азилант, во ...
сите 83 | | | веќе видена

Лекарите и медицинскиот персонал го прекинуваат протестот на скопските клиники поради најавеното поскaпување на паркингот затоа што премиерот Зоран Заев им ...
сите 110 | | | веќе видена

За контурите на законското решение парламентарната група за помирување ги усогласила ставовите и законот наскоро ќе влезе во собраниска процедура. Амнестијата ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Следува новогодишен турнир во пинг-понг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: