Славната актерка го понела поранешниот сопруг на својот меден месец, но и неговата нова девојка

5 копии

Оскаровката Гвинет Палтроу неодамна била на меден месец со сопругот Бред Фалчук, за кого таа се венчаше во септември минатата година. Она што е интересно е што актерката признала дека заедно со нив бил и нејзиниот поранешен сопруг, пејачот на групата “Coldplay” – Крис Мартин, но и неговата нова девојка, актерката Дакота Џонсон. “Тоа беше модерен меден месец”, кажала Гвинет низ смеа. Гвинет и Бред престојувале во луксузниот ресорт “Soneva Jani” на Малдивите каде цената на едно ноќевање се движи од 3 до 20 илјади долари, во зависност од вилата во која што престојувате. View this post on Instagram A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on Jan 3, 2019 at 6:55am PST За потсетување, Гвинет Палтроу и Крис Мартин беа во брак од 2003 до 2016 година, а заедно ја имаат ќерката Епл и синот Мозес. Актерката и пејачот по разводот останале во добри односи, што го докажува и фактот дека биле заедно на одмор.
| | веќе видена | слични

Актерката Гвинет Палтроу и фронтменот на групата Колдплеј, Крис Мартин, се разведоа пред две години. Во меѓувреме, Гвинет повторно се венчаше, а Крис започнал врска со актерката Дакота Џонсон. И покрај новите партнери, Гвинет и Крис останале во добри односи поради децата. Гвинет за багазинот „Es“ изјавила дека неа отсекогаш ѝ било судено да биде со Крис и да имаат деца. Таа нивниот развод го опишала како една промена и новост која не треба да биде деструктивна за нивното семејство. „Разводот не мора да значи прекин на сите односи. Мислам дека на мене и Крис ни беше судено да бидеме заедно и да имаме деца. Сега нашата врска е подобра, како пријатели, како родители кои заедно се грижат за децата. И понатаму сме семејство“, рекла таа. Гвинет, која со Крис ја има 14-годишната Епл и 12-годишниот Мозес, признала дека не живееле заедно уште една година пред официјално да се разведат. Актерката неодамна рекла дека со новиот сопруг Бред Фалчук и децата била на меден месец на Бали, каде им се придружил и нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната ескорт дама Гвинет Монтенегро ѝ стана позната на јавноста по шокантната изјава дека спиела со 10 илјади мажи, а таа одлучила да сподели дел од своето богато искуство. Помеѓу останатото, Гвинет за “Daily Mail” открила дека постои причина поради која мажите најчесто изневеруваат, а тоа не е само потребата за секс. “Секогаш постои психолошка мотивација за неверство. Мажите не секогаш ги интересира само она што жените го имаат помеѓу нозете, иако многумина го мислат тоа. Постојат разни причини поради кои тие изневеруваат, но најчестата е поради тоа што сакаат да се чувствуваат посакувано. Мажите не се ништо поразлично од жените, и тие имаат чувства, бараат блискост и поврзаност”, раскажала Монтенегро. Таа додала и дека многумина од нив го прават тоа за да се чувствуваат мажествено. “Не изневеруваат само затоа што можат или затоа што сакаат секс. Мажите сакаат да се почувствуваат мажествено и се плашат кога ќе помислат дека ја изгубиле моќта. 99 отсто од моите клиенти сакале интимност, сакале ...
| | веќе видена | слични

Бившата ескорт дама Гвинет Монтенегро стана позната во јавноста откако јавно призна дека имала сексуални односи со 10.000 мажи и одлучи да сподели дел од тоа свое богато искуство. Меѓу другото, за Daily Mail таа открива дека постои една причина поради која мажите најчесто изневеруваат, а таа причина не е потребата за секс. „Секогаш постои психолошка мотивација за неверство. На мажите не им е дојдено секогаш само до она кое жените го имаат меѓу нозете, иако многумина мислат дека вистината е токму таа. Постојат разни причини поради кои мажите почнуваат да изневеруваат, но најчестата причина за неверство е затоа што на тој начин се чувствуваат посакувани. Слични се на жените, и тие имаат чувства. Бараат блискост и поврзаност“, раскажува Гвинет . Додава дека многу мажи изневеруваат со цел да се почувствуваат помажествени. „Не изневеруваат затоа што можат или затоа што им е дојдено само до секс. Мажите сакаат да се чувствуваат мажествено, се плашат кога ќе помислат дека ја изгубиле половата моќ. Не се работи само ...
| | веќе видена | слични

Останато

Рашела Мизрахи, која вчера рано наутро беше разрешена од министерка за труд и социјална политика, и беше постојано мета на антисемитски напади од лица блиски ...
сите 182 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 169 | | | веќе видена

Пратеничката Лилјана Поповска од ДОМ го обезбедила последниот глас што недостигаше за донесување на Законот за јавно обвинителство, кој денеска беше усвоен со ...
сите 183 | | | веќе видена

Претседателот на Европски совет Шарл Мишел вечерва организира неформална вечера за лидерите од Европската Унија и од Западен Балкан. Според него состанокот е ...
сите 594 | | | веќе видена

“Доцнам зошто бев физички нападнат од затворски слубежници” – рече обвинетиот  во “Рекет” Бојан Јовановски при влезот во судницата обраќајќи се на новинарите. ...
сите 325 | | | веќе видена

Вардар одигра перфектен меч против Мотор Запорожје и го обезбеди пласманот во осминафиналето на Лигата на шампионите, но за таа брилијатна партија дојдоа и ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Славната актерка го понела поранешниот сопруг на својот меден месец, но и неговата нова девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: