Слаткар и Тони Зен на тетратки

Детските идоли, раперите Слаткар,Тони Зен и Токсикологија се најдоа на тетратки. Деновиве во маркетите на Тинекс, учениците купуваат тетратки со своите омилени ликови од македонската сцена. Денеска во комплексот Зебра познатиот Слаткар им даваше автограми на учениците кои дојдоа да си купат тетратки за на училиште. Тие што не успеале денес да земат автограм од раперот и останатите момци од Токсикологија, тоа можат да го сторат во наредните денови. Ексклузивците од Јованов продукција во маркетите на Тинекс низ Скопје ќе им се потпишуваат на сите оние кои ќе купат тетратки со нивните ликови.
| | веќе видена | слични

Ликовите на популарните рапери Слаткар,Тони Зен и Токсикологија се најдоа на тетратки. Од 1- ви Септември се продаваат единствено во маркетите на Тинекс. Денеска во комплексот Зебра оние ученици кои дојдоа да си купат тетратки за на училиште добија и автограм лично од Слаткар. И во наредните денови момчињата од Токсикологија во маркетите на Тинекс низ Скопје ќе им се потпишуваат на сите оние кои ќе купат тетратки со нивните ликови.
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев во гостувањето на Топ Тема на Телма одговорајќи на новинарските прашања се осврна и на политиката за привлекување на странски инвестиции ...
сите 111 | | | веќе видена

Свечената седница по повод посетата на Претседателот на словенечкиот Државен збор Милан Брглез ја одложи расправата за интерпелација на работењето на ...
сите 165 | | | веќе видена

Скопје, Чаир, Центар, Ѓорче Петров, Битола ќе бидат најжешките патеки за трка на градоначалничките кандидати. Скопје, Чаир, Центар, Ѓорче Петров, Битола ќе ...
сите 337 | | | веќе видена

Советникот за национална безбедност на САД, Херберт Рејмонд Мекмастер изјави денеска дека постои воена опција против Северна Кореја, но тоа не е изборот на ...
сите 325 | | | веќе видена

Ураганот Ирма усмрти 55 луѓе во САД и на Карипските острови. Жртвите загинале во сообраќајни несреќи, струјни удари, влошување на здравствената состојба, а дел ...
сите 97 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ и „Коалицијата за Подобра Македонија“ за претстојните локални избори ги има најквалитетните кандидати за градоначалници и советници, со голем личен ...
сите 102 | | | веќе видена

Денеска Фероинвест не доби на јавната набавка за транспортни ленти за РЕК Битола, распишана од ЕЛЕМ.Компанијата соопшти дека изминативе денови беа во центар на ...
сите 234 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Слаткар и Тони Зен на тетратки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: