Скопски клише муабет: Слушам има стан, свој бизнис, а нема дечко - сигурно нешто и фали!

Дојде време кога не можеме да договориме состанок затоа што сме „презафатени“ со нашите обврски...е на времето се договравме да се чекаме на Рекорд со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во бритнаскиот парламент започна дебата, пред гласањето на недоверба во владата на премиерката Тереза ​​Меј.Во првото обраќање на лидерот на опозициската ...
сите 310 | | | веќе видена

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопски клише муабет: Слушам има стан, свој бизнис, а нема дечко - сигурно нешто и фали!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: