Скопјанец пријавил во полиција: Непознат маж ја забремени мојата 17 годишна ќерка

Ја силувал неговата 17 годишна ќерка и ја забременил. Ваква пријава во полиција вчера пристигнала од 54 годишен жител на скопска Гази Баба. Според неа, пред 4 ...
| | веќе видена | слични
8 копии
2 копии
3 копии

Седумнаесетгодишна девојка забременила откако била силувана. Случајот го пријавил во полиција нејзиниот татко. Како што информираат од МВР, вчера во 15,30 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Седумнаесет годишна девојка од Скопје останала во блажена состојба откако непознато лице ја силувало. Обљубата врз девојката се случила пред неколку месеци а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Република Македонија владее рекетарска, корумпирана и криминална влада.Со СДСМ и Заев секој бизнисмен или обичен граѓанин е жртва или може да стане ...
сите 151 | | | веќе видена

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 95 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 144 | | | веќе видена

Австралијанецот Ник Кирјос се огласи за првпат по Вимблдон и веднаш влезе во расправија со навивачите на Новак кои едвај дочекаа под фотографијата на Инстаграм ...
сите 317 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец пријавил во полиција: Непознат маж ја забремени мојата 17 годишна ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: