„Мерцедес“ удрил во моторцикл и го напуштил местото, двајца повредени

3 копии

фото: АрхиваДве лица кои се возеле на мотоцикл се повредени, од кои едното потешко, во сообраќајна незгода ноќеска околу два часот по полноќ, во Скопје, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Железничката станица Гевгелија било пријавено дека 29-годишен државјан на Ирак, кој бил качен на вагон од товарен воз, се здобил со струен удар.Тој со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
7 копии
4 копии

На улицата „Перо Наков“ вчера околу 9 часот, товарно моторно возило „Фиат Добло“ со струмички регистерски таблици управувано од Д.И.(46) од Струмица удрило во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
повеќе

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 317 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Во Русија Богојавление често се одбележува со капење на ниски јануарски температури. Тоа го направиле и овие убавици и со тоа се пофалиле на Инстаграм Минатиот ...
сите 212 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Мерцедес“ удрил во моторцикл и го напуштил местото, двајца повредени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: