Маж се вози во автобус низ Скопје само во долен веш (Фото)

На страната на Ѕидот на сообраќајниот срам оваа фотографија стана хит. Според коментарите на Фејсбук стануза збор за маж кој во долен веш се вози со автобус низ Скопје.
| | веќе видена | слични

На Ѕидот на сообраќајниот срам на Facebook се појави фотографија од семафор во скопско Ѓорче Петров. Грмушката ја оставиле толку многу да порасне што го покри семафорот, па не може да се гледа светлосниот знак. Погледнете го овој срам: Оцени ја веста
| | веќе видена | слични

На Ѕидот на сообраќајниот срам, револтирани граѓани секојдневно постираат фотографии од паркирани автомобили пред супермаркетот Тинекс во Скопје. Ова е само една од нив. Оцени ја веста
| | веќе видена | слични

На страната на Фејсбук „Ѕид на сообраќајниот срам“ пронајдовме уште една фотографија која сведочи за културата на скопските возачи. На страната на Фејсбук „Ѕид на сообраќајниот срам“ пронајдовме уште една фотографија која сведочи за културата на скопските возачи. Оваа фотографија е направена во скопската населба Ново Лисиче.
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

На Ѕидот на сообраќајниот срам фотографијата на која двајца скопјани ги паркирале своите автомобили во тревникот стана хит. Паркингот е веднаш до нив, но можеби бил полн, па одлучиле да паркират во тревата. Според коментарите ова се случува во Ново Лисиче.
| | веќе видена | слични

Едно момче одлучило да го продаде својот стар телевизот, па огласот во кој поставил фотографија го објавил во една Фејсбук група. „Стар телевизот. Примам понуди. Работи“ стои покрај објавената фотографија. Но има еден детал кој фотографијата го открива, а повеќе од сигурно е дека сопственикот не сакал да го сподели во јавноста. Имено, на фотографијата, односно на одразот од екранот од телевизорот се гледа тело на гола жена која го фотографира. Оваа срамна фотографија за кратко време стана интернет хит.
| | веќе видена | слични

На Ѕидот на собраќајниот срам оваа фотографија стана хит. Фотографијата е од 2008 година сликана на некој од македонските патишта. Фиќо-кабри, звучи интересно нели? Оцени ја веста
| | веќе видена | слични

Останато

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 78 | | | веќе видена

Најдобриот македонски ракометен состав Вардар изгледа многу поразлично во оваа кампања без услугите на шампионите како Арпад Штербик, Хорхе Македа, Жоан ...
сите 101 | | | веќе видена

Ако референдумот биде успешен и мнозинството гласа во насока на поддршка на референдумското прашање, ситуацијата е јасна и ВМРО-ДПМНЕ тоа ќе го почитува, рече ...
сите 258 | | | веќе видена

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не биле фрлени. Според него, граѓаните ...
сите 70 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маж се вози во автобус низ Скопје само во долен веш (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: