Осуденик од Скопје се обидел да силува малолетно девојче


2 копии
5 копии
3 копии

37-годишен скопјанец пријавил полови дејствија над неговата 15 годишна ќерка од страна на 39 годишен скопјанец, кој полицијата го барала поради претходно ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Ед Таока на Фејсбук и Јутјуб објави снимка од својата 5 годишна ќерка која си игра со питоните Сони и Шер. Последното видео предизвика доста реакции. На него ...
| | веќе видена | слични

Со ултразвук беше утврдено дека во нејзиниот дигестивен тракт има огромна количина на влакна и поради тоа веднаш ѝ беше направена операција. Девојчето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 162 | | | веќе видена

Пред три дена заврши во притвор а заедно со останатите обвинети за 27 април беше на сослушување . Од затворот во Шутка Владимир Атанасовски екс директорот на ...
сите 80 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 206 | | | веќе видена

„Некој знаел дека ќе се случи она што се случи на 27 април и не беше присутен. Немаше друга причина одредени претседатели на политички партии да не бидат ...
сите 143 | | | веќе видена

Градоначалникот Шилегов да внимава што зборува, му порачаа здравствените работници кои во моментов му се премногу бесни на скопскиот градоначалник. Во изјавите ...
сите 89 | | | веќе видена

И покрај помирувачкиот тон на францускиот претседател Емануел Макрон и ветувањата за поголема минимална плата за 100 евра и намалени даноци за пензионерите и ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Осуденик од Скопје се обидел да силува малолетно девојче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: