Ограбена бензинска пумпа на излезот од Струга кон Дебар

8 копии

Две непознати лица вчера извршиле разбојништво во казино на ул. „Вангел Дину“ во Скопје. МВР информира дека сторителите со закана со пиштол од касата одзеле ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии
8 копии
15 копии
6 копии
повеќе

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Додека СДСМ и ВМРО ДПМНЕ се натегаат околу СЈО и новиот Закон, коалициониот партнер на власта, Али Ахмети повикува на дијалог. Засега нема договор а СДСМ не ...
сите 196 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ограбена бензинска пумпа на излезот од Струга кон Дебар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: