Скопјанец добил смс дека малолетниот син му е грабнат

11 копии

Ноќва после полноќ во Полициската станица Чаир, Д.Ј.(42) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син Л.Ј.(17). Според пријавеното, Л.Ј. се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Четириесет и двегодишно лице од Чаир пијавило дека од дома се оддалечил неговиот 17-годишен син.МВР јави дека на настанот претходела семејна расправија околу ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во 00:30 часот во Полициската станица Чаир, 42-годишниот Д.Ј. од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син, 17-годишниот Л.Ј. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 149 | | | веќе видена

Иран денеска соопшти дека нема да им го пролонгира рокот по 8 јули на европските сили за спасување на нуклеарниот договор.Портпаролот на иранската Организација ...
сите 226 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 34 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена

За две години многу работи се променија во нашата земја. Од заробена држава станавме светол, блескав пример во регионот. Од уназадување повторно одиме напред. ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец добил смс дека малолетниот син му е грабнат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: