Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри


3 копии

Португалскиот стратег исфустриран поради грешките кои ги прават неговите избраници, тој посочи дека дури и во натпревар каде неговата екипа игра добро, ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед синоќа одигра 2:2 против Арсенал во дербито на Премиерлигата. „Топчиите“ два пати беа во водство, но домаќинот не дозволи пораз на „Олд ...
| | веќе видена | слични

Најголема казна за навивач на Манчестер Јунајтед сезонава е да го натерате да го гледа неговиот омилен тим. Стерилната игра на теренот, проблемите помеѓу ...
| | веќе видена | слични

Пол Сколс не е импресиониран од квалитетот на неколку фудбалери на Манчестер јунајтед, посочувајќи го Андер Ерера, за кого вели дека не треба да биде во тимот ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, од недела во недела се повеќе ги напаѓа фудбалерите на клубот, а редовна мета е и тренерот, ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, по нерешениот исход со Арсенал, во натпреварот од 15. круг од првенството на Англија, побара од новинарите да го ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо беше половично задоволен по крајот на големото дерби меѓу Манчестер Јунајтед и Арсенал кое се одигра на „Олд Трафорд“, бидејќи од една страна беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс често пати знае да испрати критики на сметка на Манчестер Јунајтед, а во последно време беше дежурен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Лекарска комисија ќе оценува дали Александар Трајковски е болен или го злоупотребил здравствениот систем за да замине во Будимпешта. Матичниот лекар му отворил ...
сите 149 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 147 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 149 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 373 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри

Од:
До кого (е-маил):
Порака: